Chcete zažít dovolenou snů? Vyzkoušejte plavbu lodí po Karibiku

Míříte do exotiky za opravdovým dobrodružstvím, na které nikdy nezapomenete, máte chuť dopřát si něco jedinečného a neotřelého zároveň, anebo jen chcete navštívit co nejvíce zajímavých míst za krátký čas? Potom neváhejte a zarezervujte si dovolenou na lodi v Karibiku ještě dnes. Nejen, že spatříte romantická zákoutí a hezké památky, ale seznámíte se také se skvělými lidmi, a především si užijete spousty zábavy.

Dominikánská republika letadlem i lodí

Zaoceánské plavby nabírají mezi Čechy na popularitě a ani výlety lodí po Karibiku nejsou výjimkou, právě naopak.  Kdo by si také nechtěl užít příjemný pobyt v plovoucím paláci plném přepychu, kde nalezne vše, co potřebuje, od vybraných lahůdek, přes prvotřídní služby, až po laskavý personál, který bez mrknutí oka splní každé přání. Dovolená na výletní lodi v Karibiku zkrátka láká, a byla by proto škoda ji nevyzkoušet.

Dopřejte si jarní dobrodružství na moři

Záleží samozřejmě jen na vás, kdy se rozhodnete vyplout, nicméně nejlepšími měsíci pro pobyt v tropech jsou březen a duben, kdy ve vyhlášených destinacích, jako je Dominika a Kuba panuje krásné slunečné počasí a na nebi není ani mráček. Také moře je v tu dobu velmi klidné, a tak si pohodovou dovolenou na zaoceánské lodi v Karibiku mohou vychutnat i ti, kdo normálně trpí mořskou nemocí.

S naloděním, dopravou do místa vyplutí a dalšími formalitami si dnes lámat hlavu nemusíte. Pakliže si dopřejete luxusní dovolenou v Karibiku s cestovkou, bude vám přidělen český průvodce, jež se o vše postará a zajistí, abyste si svůj pobyt na zaoceánské lodi skutečně užili. Pokud naopak toužíte po dobrodružství, nechcete být nikým omezováni, anebo máte chuť dopřát si výlet do Karibiku levně, můžete samozřejmě vyrazit na vlastní pěst.

Spojte plavbu po exotice s návštěvou USA

Většina parníků vyplouvá z Dominikánské republiky či Jamajky, ale pakliže chcete svou dovolenou na lodi v Karibiku spojit také s návštěvou Spojených států, můžete vyrazit z Floridy, kde ještě před odjezdem máte skvělou příležitost prohlédnout si třeba slavný národní park Everglades, a své dobrodružství v tropech zakončit až v Jižní Americe návštěvou Amazonského pralesa či mayských památek.

O své bezpečí během pobytu v plovoucím paláci mít strach samozřejmě nemusíte. Postup při nástupu se rovná proceduře na letišti, a ihned poté, co se vydáte na moře, vyzkoušíte si také nástup do záchranných člunů. Buďte však pečliví při výběru ubytování. To je standardně zajištěno v malých kajutách bez oken, a pakliže si chcete svou dovolenou na lodi v Karibiku skutečně vychutnat, dejte raději přednost apartmánu, jež nabízí i balkony s hezkým výhledem.

Zažijte neopakovatelné zážitky na karibských ostrovech. Zajímavé nabídky plaveb najdete zde.

Užijte si dovolenou na lodi v Karibiku naplno

A jak vlastně takový den na zaoceánském parníku probíhá? Každé ráno, poté, co si vychutnáte snídani ve formě „a la carte,“ loď zakotví v některém z karibských přístavů, kde budete moci vystoupit na břeh, prohlédnout si město, udělat fotky na Instagram, a také zakoupit suvenýry. Večer luxusní hotel zvedne kotvy, a vydá se na další zajímavé místo, v tu dobu však to nejlepší teprve začíná.

Dovolená na výletní lodi v Karibiku, to jsou především vybrané pochoutky, lahodný alkohol, prvotřídní společnost a hlavně nikdy nekončící zábava, zkrátka na své si zde přijde doopravdy každý. Můžete vyzkoušet své štěstí v kasinu, zhlédnout filmové či divadelní představení, anebo si užít relax ve wellness centru. Dámy zase zajisté ocení možnost navštívit pravou karibskou masáž, a děti se dokonale pobaví na půlnoční diskotéce.

Ať už vaše plavba v luxusním VIP paláci tropickými vodami potrvá týden či dvě neděle, jedno je jisté již nyní. Své dobrodružství na moři si neskonale užijete a domů se vám chtít rozhodně nebude. Neváhejte proto, a zarezervujte si luxusní dovolenou na lodi v Karibiku ještě dnes. Zaručeně nebudete litovat, a na svůj výlet do exotiky hned tak nezapomenete.