Nejexkluzivnější ostrovy v Karibiku

Karibik je obecně synonymem pro neopakovatelnou luxusní dovolenou. Ale je zde několik ostrovů, které svou exkluzivitou a luxusní atmosférou překračují hranice představivosti.

Ostrov Antigua a Barbuda

Svatý Bartoloměj

Tento malý francouzský ostrov je jedním z těch nejexkluzivnějších cílů v Karibiku. Nabízí luxusní hotely, butiky, pláže a restaurace. St. Barts je oblíbeným místem pro celebrity a bohaté jednotlivce.

Anguilla

Anguilla je známá svou nádhernou krajinou, prázdnými plážemi a luxusními rezorty. Ostrov se může pochlubit klidnou atmosféru a prvotřídními službami pro ty, kteří si přejí relaxovat v dokonalém prostředí.

Turks a Caicos

Tento ostrovní ráj je oblíbený mezi milovníky luxusu. Turks a Caicos nabízejí širokou škálu luxusních hotelů, soukromých vil, golfových hřišť a nádherných pláží. Jako ideální místo pro odpočinek si tato místa oblíbí každý příznivec odpočinku v tropech.

Necker Island

Necker Island je soukromý ostrov na Britských Panenských ostrovech, který patří slavnému britskému podnikateli Richardu Bransonovi. Ostrov je k dispozici pro pronájem jako luxusní soukromý resort nabízející neuvěřitelný komfort a exkluzivitu.

Mustique

Mustique je další soukromý ostrov v Karibiku, který je oblíbený mezi bohatými a slavnými. Ostrov nabízí exkluzivní luxusní rezidence a soukromí pro své návštěvníky.