Iberostar Punta Cana nabízí kvalitní pětihvězdičkový zážitek v Dominikánské republice

Dominikánské letovisko Punta Cana najdeme na východě země asi 200 kilometrů od hlavního města Santo Domingo. Mezi turisty je tato oblast populární už desítky let. A není divu, do zdejších bílých pláží a tyrkysově modrého moře se zamiluje každý milovník exotiky. V Punta Cana nechybí nic, co by turista od takového místa očekával. K dispozici je spousta různorodých barů, restaurací, tanečních klubů, ale i sportovního vyžití pro aktivní dovolenou.

V oblasti je k dispozici celá řada kvalitního ubytování. Za jeden z příkladů můžeme jmenovat i hotel z řetězce IBEROSTAR nacházející se asi 25 minut jízdy od letiště a to hned velké krásné pláže Bávaro. Na výběr je zde z celkem 427 pokojů, které jsou schopné uspokojit různorodé potřeby cestovatelů od jednotlivců po rodiny.

Poznejte Karibik na vlastní oči. Iberostar Punta Cana a další atraktivní nabídky naleznete zde.

Na pokojích pochopitelně nechybí klimatizace a stropní ventilátory pro osvěžení. Dále jsou samozřejmostí výbavy pokojů pětihvězdičkového hotelu Iberostar Punta Cana prvky jako připojení k internetu, minibar, televize, kávovar, balkón nebo terasa. Rodinné pokoje nabízí například i Playstation.

Návštěvníkům je zde k dispozici i široká škála restaurací a barů vyvedených v různých tématech. Pro sportovce jsou v nabídce tenis, vodní sporty nebo třeba i taneční lekce, které je klidně možné uplatnit večer na místní diskotéce.